O nas Praca     Pracownik Bios     Oświadczenie Wartość     Certyfikacja ISO

Wartość Simmons
Simmons Knife & Saw to firma z długą tradycję wytwarzania produktów wysokiej jakości. Jesteśmy przekonani, że wartość Simmons przynosi do stołu, ponieważ dążymy do stworzenia partnerstwa z naszymi klientami. Oto tylko niektóre ze sposobów, w których Simmons przynosi korzyści Ciebie i Twojej firmy:

Gwarancja na produktSimmons dumą naszej jakości materiałów, wykonania i eksploatacji. Stoimy za nasze produkty i gwarantują ich zaprojektowaną wydajność. Kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.

certyfikat 9001: ISO 2015Simmons następuje ścisłe procedury w celu zapewnienia jakości idzie do wszystkiego, co robimy.

Doświadczony personel sprzedażyŚrednia kadencja Simmons zespół sprzedaży jest ponad 20 lat! Nasi handlowcy mogą nie tylko pomóc w Twoich potrzeb kasetowych, ale są świetne pomóc zdiagnozować złożonych problemów ze swoim zespołem piły i inne aplikacje cięcia.

Najwyższa jakośćSimmons zajmuje się produkcją wysokiej jakości produktów w Ameryce od 1946. Kiedy klienci zobaczyć nazwę Simmons, wiedzą, że otrzymujesz produkt, który może liczyć na.

Innowacyjne produkty wprowadzaneJako lider w branży ostrza, Simmons zawsze szuka innowacyjnych produktów, aby sprostać ciągle zmieniającym się potrzebom naszych klientów. Wiele z naszych produktów zostały zaprojektowane we współpracy z naszymi klientami, jak pracujemy z nimi bezpośrednio na skomplikowanych zagadnień.

Szeroka gama produktów Ale Specjalny wystarczy mieć wiedzę ekspertówSimmons oferuje szeroką gamę produktów do swoich potrzeb cięcia. Jednak nadal jesteśmy zaangażowani w naszym rdzeniu i nigdy nie straci głęboką wiedzę z ostrzami, który odróżnia nas od konkurencji.

Łatwości prowadzenia działalności gospodarczejCzy to, że E-PO, E-Faktura lub elastyczne planowanie, Simmons stara się, aby łatwo można do swoich potrzeb cięcia.