Firma Praca Pracownik Bios Oświadczenie Wartość Certyfikacja ISO

Pracownik Bios

Colin Murphy, Simmons Knife & Saw

Colin Murphy - Prezes / Właściciel - Onboard Od: 2011
Colin dołączył do Simmonsa w 2011ie jako Dyrektor Generalny, a także jako pełniący obowiązki Dyrektora Sprzedaży i Marketingu. Przez wiele lat uczył się klientów i produktów Simmonsa, a także był mentorem swojego teścia i byłego właściciela, Bruce'a Gillilana. W 2017 Colin i jego żona, Kara, kupili Simmonsa od rodziców Karny, Bruce'a i Marty Gillilan. Colin i Kara są teraz czwartym pokoleniem, które posiada i obsługuje Simmons. Po stronie osobistej Colin i Kara mają bliźniaczych synów urodzonych w 2007. Colin bardzo lubi trenować swoich synów we wszystkich sportach, w których gra. Jako rodzina cieszą się sportem, podróżą, czytaniem i spędzaniem czasu razem. Colin dorastał w Cleveland w stanie Ohio i jest ciężarem bycia zagorzałym fanem nieustannie walczących drużyn sportowych Cleveland. Ale, jako prawdziwy optymista, zawsze myśli, że "w tym roku będzie rok!"

Wally Pływaczewski - Dyrektor Produkcji / ISO Pełnomocnik Zarządu - Onboard od: 1997
Wally jest odpowiedzialny za wszystkie operacje związane z produkcją, wraz z administrowaniem systemem zarządzania jakością ISO. Wally ukończył studia licencjackie na Uniwersytecie Millikin, a ostatnio uzyskał tytuł magistra. Był żonaty od ponad 32 lat z trzema dorosłymi dziećmi. W czasie wolnym Wally gra w pucharach z trójką dzieci i jest zagorzałym golfistą, który stara się zachować handicap w pojedynczych cyfrach i wciąż czeka na swoją pierwszą dziurę w jednym. Wally kocha zespół rockowy "The Who" i gorąco kibicuje Bears, White Sox i Blackhawks.

Michele Kuper, Simmons Knife & Saw

Michele Kuper - Human Resources Manager - Onboard od: 2000
Jako menedżer ds. Zasobów ludzkich może być stronnicza, ale twierdzi, że Simmons zatrudnia najlepszych specjalistów w branży. Z przeciętną kadrą pracowniczą w ciągu ponad 11-u, ma przyjemność każdego dnia dbać o zadowolenie i zadowolenie tych wspaniałych ludzi. Jej motto brzmi: "organizacja, która uśmiecha się razem, odnosi sukcesy razem! Uważam, że mamy tutaj środowisko, w którym ludzie przychodzą do pracy, są podekscytowani, dobrze się bawią, wykonują świetną pracę, zachwycają naszych klientów i są dumni z tego, co robimy! ". Michele uwielbia pizzę i ceni sobie spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz sprawianie, że ludzie się śmieją. Urlopowe wakacje są na pokładzie statku wycieczkowego lub szybkich wyjazdów do Las Vegas lub Napa Valley!

Wence Kedzior, Simmons Knife & Saw

Wence Kedzior - Controller - Onboard od: 2013
Wence jest odpowiedzialny za rachunkowość / finanse w Simmons. On przynosi 20 lata doświadczenia w rachunkowości, rachunkowości międzynarodowej, wywiadu gospodarczego, planowania finansowego i analizy do zespołu Simmons. W związku z tym jest żonaty, ma dwie córki i syna. Dorastał w Chicago, jako zagorzałych fanów Cub, ma nadzieję, że Cubs wygra kolejny World Series w swoim życiu. Większość wolnego czasu spędza na uprawianiu softballu, koszykówce i dogonieniu rodziny i przyjaciół. Podróżowanie z żoną i dziećmi jest zawsze na szczycie listy, jeśli chodzi o czas wolny.

Dan Rauwald, Simmons Knife & Saw

Dan Rauwald - Kierownik Budowy - Onboard od: 2014
Dan jest odpowiedzialny za inżynierię i konserwację. Jest pasjonatem rozwoju innych, a inżynieria jest dostawcą rozwiązań i rozwiązań dla firmy. Dan ma tytuł licencjata w dziedzinie inżynierii mechanicznej na University of Wisconsin i jest dumnym borsukiem. Jest żonaty z jedną córką urodzoną w 2011. Oprócz spędzania czasu z żoną i córką, Dan lubi biegać, jeździć na rowerze, jeździć na nartach wodnych i łowić ryby. Kiedy nie może wyjść na zewnątrz, docenia projekty filmowe, kulinarne i domowe.

Erin O'Brien, Simmons Knife & Saw

Erin O'Brien - Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu - Onboard Od: 2002
Erin kieruje naszym krajowym i międzynarodowym zespołem sprzedaży i koordynuje nasze działania marketingowe, w tym nasz katalog, stronę internetową i występy na targach. Erin dorastała w Iowa i cieszy się z dopingu na Iowa Hawkeyes. Większość swojego wolnego czasu spędza na dogonieniu rodziny i przyjaciół. Erin uwielbia podróżować do nowych miejsc i poznawać różne kultury. Często można znaleźć jej badanie jej następnej przygody podróży.

Scott Wallgren, Simmons Knife & Saw

Scott Wallgren - Regional Sales Manager - Midwest - Onboard od: 1978

Scott jest odpowiedzialny za wszystkie działania sprzedażowe w regionie Środkowego Zachodu. Scott lubi trochę spokoju przez ogrodnictwo i lubi ćwiczyć, czy to przez rutynowy trening czy długi spacer w Ogrodzie Botanicznym w Chicago. Jego ulubionym sportem widowiskowym jest piłka nożna, zarówno zawodowa, jak i uczelnia. Jako zagorzały fan Cuba lubi oglądać lub słuchać "Mistrza świata Chicago Cubs". Scott spędził życie w okolicach Chicago. Jest żonaty, ma trzy dorosłe córki, z których dwie są małżeństwem i trzech wnuków. Scott lubi spędzać większość czasu ze swoją rosnącą rodziną.

Angie Price, Simmons Knife & Saw

Angie Cena - Regional Sales Manager - Wschodnia - Onboard od: 1998
Angie mieszka na północno-zachodnich przedmieściach Chicago z mężem i jest matką synów 3 i córki 1. Jest także babcią wnuków 7 i wnuczek 2, wszystkie w wieku 10. W czasie jej upadku ... co nie jest dużo ... lubi przebywać z rodziną i przyjaciółmi w jej domu nad jeziorem w Wisconsin. Podróżowanie zawsze było wysoko na liście ulubionych rzeczy do zrobienia, co jest kolejnym powodem, dla którego cieszy się swoją pracą odwiedzenie wszystkich swoich klientów i dystrybutorów z Maine na Florydę.

Robert VanDeVeire, Simmons Knife & Saw

Robert VanDeVeire - Regional Sales Manager - Onboard Od: 2017
Z ponad 10 lat doświadczenia w pracy w łańcuchu dostaw, Rob zapewnia rozwiązania w całym regionie West USA dla Simmons. Blisko z rodziną, a wujek z siostrzenicą i siostrzeńcem; w niedziele gra w piłkę nożną z rodziną, podróżuje i gra w baseball w lecie. Jako zapalony "smakosz", Rob często widzi nowe restauracje, odkrywa nowe potrawy i gotuje nowe potrawy.

Warner Schuiling, kierownik ds. Sprzedaży międzynarodowej

Warner Schuiling - International Sales Manager - Onboard Od: 2018
Warner jest odpowiedzialny za międzynarodową sprzedaż Simmons poza Amerykami. Obejmuje to Europę, Środkowy Wschód, Afrykę, Azję i Australię. Holenderski z pochodzenia, stacjonuje w Niemczech, w uroczej wiosce o nazwie Bad Bentheim. Wnosi on ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży międzynarodowej i zarządzaniu kontem, rozwijając nowy biznes i rynki dla szerokiej gamy środowisk BtoB. Firma Warner czuje się dobrze w środowisku produkcyjnym i mniejszych wyspecjalizowanych firmach. Dorastał w szerokim międzynarodowym wymiarze, uczęszczał do American High School w Dżakarta International School (JIS, klasa "85") i ukończył Amsterdam Business School, specjalizując się w biznesie międzynarodowym. Warner jest ojcem dzieciaków 2, którzy dorastają w tym samym guście do podróży. Poza pracą i rodziną Warner uwielbia żeglarstwo, włoskie samochody i ogrodnictwo. Warner jest otwarty i widzi dobre rzeczy w życiu i ludzi. Żyje "robisz dobrze, stajesz się dobry".

Marianne Dworak, Simmons Knife & Saw

Marianne Dworak - Customer Service Representant - Onboard Od: 2017
Marianne zapewnia, że ​​nasi klienci spotykają się z szybką, kompetentną i przyjazną odpowiedzią, gdy skontaktują się z Simmons. Wspiera terytoria środkowo-zachodnie i zachodnie. Marianne spędziła swoje życie w Chicago i mieszka na zachodnich przedmieściach. Ma dwa małżeństwa i wnuczki 5 w wieku 10. Dziewczyny trzymają ją zajętą. Lubi przebywać z rodziną i przyjaciółmi, uwielbia podróżować, poznawać nowe miejsca.

Jacqueline Rincon, Simmons Knife & Saw

Jackie Rincón - przedstawiciel obsługi klienta - na pokładzie od: 2017
Jackie zapewnia, że ​​nasi klienci spotykają się z szybką, kompetentną i przyjazną odpowiedzią, gdy skontaktują się z Simmons. W języku hiszpańskim posługuje się dwoma językami i wspiera terytoria wschodnie i międzynarodowe. Jackie spędza wieczory spędzając czas ze swoim pięknym kotem, Lucy i jej chłopakiem, Christianem. Spędza weekendy w domu swoich rodziców i uwielbia oglądać programy turystyki żywnościowej i filmy o zwierzętach na Netflix. W cieplejsze miesiące można znaleźć Jackie na zewnątrz, pod cienistym drzewem, ciesząc się powiewem, upewniając się, aby nigdy nie przegapić letniego zachodu słońca.

Greg Casciaro, przedstawiciel sprzedaży wewnętrznej

Greg Casciaro - Wewnętrzny przedstawiciel handlowy - na pokładzie Od: 2018
Greg urodził się w Chicago, jednak większość swojego życia spędził w Zatoce San Francisco. Były piłkarz i absolwent UCLA, Greg jest zagorzałym fanem Bruins. Ale jego prawdziwa lojalność leży w Niedźwiedzie, Bykach, Cubach i Blackhawkach. Ma nadzieję, że niedźwiedzie wygrają Super Bowl za jego życia. Greg lubi ćwiczyć, oglądać filmy, gotować i jeść jedzenie oraz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.