Kariera w Simmonsa
Dziękujemy za zainteresowanie możliwości pracy w Simmons Knife & piły. Szukamy utalentowanych, dynamicznych osób dołączyć do naszej rodziny.

Uważamy, że Simmons to świetne miejsce do pracy - miejsce, w którym możesz coś zmienić. Nasze środowisko pracy jest zarówno trudne, jak i satysfakcjonujące. Przywiązujemy dużą wagę do pracy zespołowej, ale także doceniamy indywidualną wydajność. Duch współpracy i pracy zespołowej jest częścią podstaw kultury Simmonsa. Codziennie przeżywamy nasze podstawowe wartości, takie jak szacunek, uczciwość, pozytywne nastawienie i pasja.

Oferujemy pracownikom konkurencyjne wynagrodzenie i świadczenia, ciągłe możliwości uczenia się, możliwość pracy na trudnych i ciekawych zadań i możliwości kariery długoterminowej.
• Dbamy o to, aby środowisko pracy było bezpieczne i zdrowe.
• Simmons jest firmą posiadającą certyfikat ISO 9001: 2015.
• Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pakiet świadczeń, który jest nie tylko konkurencyjny, ale także zapewnia bezpieczeństwo, zdrowie,
szczęście i bezpieczeństwo finansowe dla wszystkich pracowników i ich rodzin.

Aktualne oferty pracy

OBSŁUGA KLIENTA PRZEDSTAWICIEL

Szukamy doświadczonego, dobrze zorganizowanego, zorientowanego na klienta, wysoce zmotywowanego przedstawiciela obsługi klienta, aby dołączyć do naszego zespołu. Wybrany kandydat będzie przywiązywał dużą wagę do szczegółów, będzie mógł wykonywać wiele zadań i posiadać doskonałe umiejętności obsługi komputera. Godziny tej pozycji to 8: 00am do 4: 30pm, od poniedziałku do piątku.

OBOWIĄZKI:

  • Przygotuj oferty dla klientów.
  • Wprowadź zamówienia sprzedaży. Obejmuje korektę zamówień pod kątem dokładności, wysyłanie potwierdzeń zamówień do klientów i wypełnianie dokumentów.
  • Komunikuj status zamówienia klientowi od początku do końca.
  • Sprawdź status zamówień i / lub przyspieszonych zamówień w imieniu klienta.
  • Śledzenie zamówień sprzedaży klientów i dostarczanie dowodów dostawy do klientów na żądanie.
  • Wprowadź i zaktualizuj informacje w bazie danych zarządzania klientami.
  • Obsługuj skargi klientów i wypełniaj wszystkie powiązane dokumenty.
  • Zamów zlecenia od obecnych / byłych klientów.
  • Działaj jako zasób przydzielonego regionalnego menedżera ds. Sprzedaży w zakresie codziennej aktywności Twoich wspólnych kont.
  • Odpowiadaj na zgłoszenia do działu obsługi klienta. Obejmuje rozmowy routingowe, sprawdzanie połączeń, odbieranie wiadomości, przyjmowanie zamówień, podawanie ustnych ofert, odpowiadanie na pytania techniczne itp.
  • W razie potrzeby pomagaj w innych działaniach związanych ze sprzedażą / marketingiem.

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI:

  • Kojarzy stopień naukowy lub równoważnik pracy.
  • Minimum 1-2 lat od wewnętrznej sprzedaży i / lub obsługi klienta.
  • Umiejętne korzystanie z systemu komputerowego, edytorów tekstu i arkuszy kalkulacyjnych.
  • Silne profesjonalne umiejętności komunikacji / korespondencji.
  • Doskonałe rozwiązywanie problemów i umiejętności analityczne oraz możliwość samodzielnego podejmowania decyzji w ramach ustalonych wytycznych.
  • Wyjątkowe umiejętności krytycznego myślenia.
  • Pracuj skutecznie w środowisku zespołu.
  • Wysoka dbałość o szczegóły i sprawdzona umiejętność pracy pod presją.
  • Doświadczenie z produktami przemysłowymi pomocne.
  • Znajomość oprogramowania Goldmine i / lub Made2Manage plus.
  • Umiejętności matematyczne do pracy w różnych standardach pomiaru i odpowiednio obliczania cen.

KIEROWNIK TERYTORIUM / PRZEDSTAWICIEL SPRZEDAŻY ZEWNĘTRZNEJ

Szukamy dobrze zorganizowanego, zorientowanego na klienta, wysoce zmotywowanego Territory Managera / zewnętrznego przedstawiciela handlowego, który dołączy do naszego zespołu. Wciąż penetrując i znajdując sukces na rynku, poszukujemy osoby posiadającej wyjątkowe umiejętności budowania relacji i silne umiejętności sprzedażowe, aby utrzymać istniejący biznes i zabezpieczyć oraz rozwinąć nowy długoterminowy biznes. Wybrany kandydat będzie posiadał połączenie rozwoju biznesowego ze sprzedażą przemysłową i doświadczeniem technicznym. Ta pozycja znajduje się w naszym biurze w Glendale Heights, IL.

OBOWIĄZKI:

  • Rozwijaj działalność na terytorium, wykorzystując proces sprzedaży z uzgodnionymi mierzalnymi działaniami, które wykazują postęp w kierunku kluczowych wskaźników.
  • Utrzymanie i poszerzanie bazy klientów poprzez budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami; zapewnienie odpowiedniego szkolenia i wsparcia dystrybutorom oraz identyfikowanie nowych możliwości dla klientów.
  • Przygotuj i dostarczaj oferty sprzedaży / prezentacje i kontynuuj działania z kluczowymi decydentami.
  • Twórz, śledź i zarządzaj potokami wykwalifikowanych możliwości zamknięcia.
  • Wykonaj pełne poszukiwania kandydatów na zimno, aby ustalić pierwsze i następne wizyty u decydentów klienta.
  • Rozwijaj i utrzymuj gruntowna znajomość produktów Simmons i struktury cenowej.
  • Regularnie spotykaj się z Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, aby przejrzeć cotygodniowe działania sprzedażowe, postępy w realizacji celów i stan potencjalnych klientów.
  • Weź udział w targach branżowych, aby gromadzić nowych potencjalnych klientów i nawiązać owocny kontakt z obecnymi klientami. Po zakończeniu pokazów przeprowadzaj dokładne obserwacje z prowadzącymi obszarami.
  • Używaj narzędzi i oprogramowania kontaktowego klienta i potencjalnego klienta oraz aktualizuj odpowiednie informacje przechowywane w tych systemach.
  • Bądź na bieżąco z trendami w branży, aby zidentyfikować potencjalne możliwości rozwoju firmy. Obejmuje identyfikację nowych możliwości produktu i / lub produktu, opakowania i zmiany usług; badanie potrzeb i trendów konsumenckich; śledzenie konkurentów.
  • Aktualizacja wiedzy na temat pracy poprzez uczestnictwo w możliwościach edukacyjnych; czytanie profesjonalnych publikacji; utrzymywanie osobistych sieci.
  • Planuj i organizuj podróże służbowe i zakwaterowanie.

RELACJE I RELACJE KOMPETENCJE:

  • Raporty do dyrektora ds. Sprzedaży i marketingu. Często współpracuje z innymi sprzedawcami, obsługą klienta, klientami, dystrybutorami, księgowymi, produkcją i innymi pracownikami firmy.
  • Planowanie i zarządzanie projektem.
  • Sprawdzone rozwiązania analityczne / rozwiązywania problemów dla klienta i firmy.
  • Silne profesjonalne, dobrze napisane umiejętności komunikacyjne.
  • Doskonała prezentacja, negocjacje i umiejętności zamykania.
  • Znajomość komputera w aplikacjach Windows i Microsoft.
  • Motywacja i umiejętność samodzielnej pracy w celu osiągnięcia lub przekroczenia celów.
  • Umiejętność prowadzenia relacji biznesowych z klientami na różnych poziomach organizacyjnych.

  • 2 + lata doświadczenia w roli klienta zorientowanej na klienta (business to business), najlepiej w zastosowaniach przemysłowych.
  • Preferowane studia licencjackie.
  • Udokumentowane doświadczenie w budowaniu biznesu i osiąganie celów sprzedażowych.
  • Silne umiejętności budowania relacji.
  • Silne umiejętności komunikacji pisemnej / ustnej, cross-funkcjonalna filozofia zespołu i umiejętności zarządzania projektami.
  • Fizycznie stoją przez dłuższy czas podczas wystaw.
  • Rozumienie ISO i Lean pomocne.
  • Musi być gotowy na podróż do 50% czasu.
  • Podstawowa pensja + prowizja i premia