Chleb Krojenie Ostrza

Pierwszym produktem Simmons 'był tłokowych ostrze krajalnica i, oczywiście, znacznie ewoluowała od 1946 ale krojenie chleba szablasta ostrze jest nadal powszechnie stosowane. Zawsze produkowane z najlepszych stali węglowej dostępne, trudno krawędziach ostrze jednorazowe został stworzony i wprowadzony do krojenia chleba przemysłu przez Simmons i pozostaje standard których wszystkie inne są mierzone. Norma jest 1 / 2 "Krawędź pitch zapiekanka ale istnieje kilka konfiguracji szerokości, długości, rozmieszczenie otworów montażowych, nity i uchwyty do zamocowania ostrza do maszyn do krojenia. Ostrza Simmons 'będzie zawsze dają szybkie czystych cięć z minimum okruchy dla wszystkich rodzajów chleba.

 

 

Poniżej wymienione są bardziej typowe krajalnice i ostrza, które są używane. Jeśli nie jesteś pewien rodzaju krajalnicy i / lub ostrze, które wymagają, należy zmierzyć całkowitą długość ostrza, odległość od centrów otworów lub nitów mocujących, i być w stanie opisać rodzaje nitów lub posiadaczy do Twój regionalny kierownik sprzedaży lub obsługi klienta reprezentatywne. Jesteśmy w stanie wyprodukować większość typów ostrzy krajalnic.

 

Jeśli masz zapotrzebowanie na ostrzu innego niż typowy ostrza krajalnicy, Simmons ma zdolność do wytwarzania ostrzy z wielkim zakresu typów krawędzi, rozmiarach i konfiguracjach. Simmons może dostarczyć różnych rozmiarach otworów montażowych, urządzeń i materiałów niestandardowych ostrza ze stali nierdzewnej, wszystkie dostępne w wymaganej szerokości / grubości / długości.

 

Chleb Krojenie Ostrza stosowane w tych branżach: Przemysł spożywczy